Pracuji na výrobku pro vás nebo připravuji balíčky k odeslání. Jestli se chcete na něco zeptat určitě mi zavolejte : 724 004 059 Honza

Pár větiček o nás z Privilegia

 

Dnes už jako dospělí vzpomínáme na časy, které jsme trávili jako kluci v malebných zákoutích strání a lesů Jizerských hor. Rozlehlé okolí našich domovů nám nabízelo mnohá poznání a dalo za vznik přátelství mezi kamarády trvající do dnešních časů. Dnešní doba je pro nás i naše děti možná trochu náročnější a bere nám více sil, ale s tím jsme se rozhodli bojovat. S rodinou, dětmi a přáteli se nyní snažíme co nejvíce trávit čas v prostředí, které nám spíše energii dodává.

 

Ke všem cestám nám po dlouhé časy pomáhal starý batoh po dědovi. Každý den naplněný svým obsahem, byl s námi kamkoliv jsme se vydali. Byl pro nás i vzácnou vzpomínkou na časy minulé. Svým opotřebovaným vzhledem na sobě nesl důležité životní momenty, které nám dodnes připomínají chvíle s blízkými lidmi i příjemné životní mezníky. Dědův batoh nám stále visí na věšáku…

 

…Ale tak jako si dědův batoh dlouho nesl svůj příběh, tak i my jsme chtěli začít příběh další, aby z něho mohli číst své zážitky třeba i naše vnoučata. Rozhodli jsme se, že začneme vyrábět oblečení a vybavení, které učiní všem přírodu přístupnější. Naše začátky provázeli mnohá úskalí a několik ušitých batohů. Z nich jsme vybrali to nejlepší a vyrobili první dva. Jistě na sobě nesou vše, co od nich očekáváme. Od prvních pokusů, které provázeli naše začátky až dodnes je to pro nás stále zábava.

 

Nyní si už vyrábíme mnohé vlastní výrobky, které každý den používáme a je pro nás velmi příjemné dozvědět se, že i vám poskytují to, co potřebujete a očekáváte. Snažíme se od začátku vyrábět produkty, které se stanou vašimi parťáky a společně začnete vytvářet vztahy důvěry, protože proč měnit dobrou věc, která funguje. Můžete také s nimi začít budovat vztah, který pro vás bude za pár dní nebo let něčím výjimečným, protože i dobře obnošený batoh je zápisníkem vzpomínek na vaší cestě plné vzrušujících překážek.

 

 

logo_PRIVILEGIum

 

 

Zpět do obchodu